Відгуки про Базовий курс Ламінування + ботокс вій. Інтенсив з відпрацюванням на 3-х моделях

Всі відгуки достовірні! До публікації допускаються тільки відгуки від людей, які раніше залишали заявку на навчання.

Відгук про курс: Базовий курс Ламінування + ботокс вій. Інтенсив з відпрацюванням на 3-х моделях

Тоня
, період навчання: травень 2024 - травень 2024 (0 міс)
Дякую за навчання, воно було дуже корисним та змістовним. Викладач доступно доносить інформацію, приємна та чуйна людина. Хто бажає удосконалити нові навички, дуже раджу звернутися до неї.
Їх просто немає 😁
9.6
Чудово!
Мат-тех база: 
5
Викладач: 
4.5
Методика навчання: 
5
Результат навчання: 
5
Ціна-якість: 
4.5

Відгук про курс: Базовий курс Ламінування + ботокс вій. Інтенсив з відпрацюванням на 3-х моделях

Дарина
, період навчання: грудень 2024 - грудень 2024 (0 міс)
Чітка подача матеріалу! Практична частина з відповідями на всі питання,які мене цікавили! Матеріал структурований та зрозумілий! Валентина спокійно та легко допомагала справлятися зімскладними задачами. Курсом та викладачем задоволена на всім100% Рекомендую!!!
Немає,все супер!
10
Чудово!
Мат-тех база: 
5
Викладач: 
5
Методика навчання: 
5
Результат навчання: 
5
Ціна-якість: 
5

Відгук про курс: Базовий курс Ламінування + ботокс вій. Інтенсив з відпрацюванням на 3-х моделях

Лілія
, період навчання: серпень 2024 - серпень 2024 (0 міс)
Хочу подякувати пані Валентині за знайомство з чарівним світу краси. Гарна жінка і чудовий фахівець своєї справи. Доступна та актуальна інформація, поради для роботи з клієнтами, та супровід на майбутнє. Дуже вдячна
Немає
10
Чудово!
Мат-тех база: 
5
Викладач: 
5
Методика навчання: 
5
Результат навчання: 
5
Ціна-якість: 
5