Відгуки про Курс Косметик (косметологія + депіляція). Навчання косметології з нуля

Всі відгуки достовірні! До публікації допускаються тільки відгуки від людей, які раніше залишали заявку на навчання.

Відгук про курс: Курс Косметик (косметологія + депіляція). Навчання косметології з нуля

Олеся
, період навчання: лютий 2025 - травень 2025 (2 міс)
Закінчила навчання за курсом Косметик. Мені все сподобалося. Інформації багато, лекції можна роздрукувати із соцмережі або записати під диктування, моделей було багато, кожну процедуру можна відпрацювати під керівництвом викладача по кілька разів. викладач також возила на семінари, розповіла тонкощі спілкування під час оформлення замовлення, надала сайти, групи, адреси, номери телефонів, де можна придбати косметику. Для роботи на моделях косметику купували самі те, що залишилося поділили між собою. Я вдячна адміністрації курсів та викладачеві Тетяні за дохідливе пояснення, терпіння.
Недоліків немає
10
Чудово!
Мат-тех база: 
5
Викладач: 
5
Методика навчання: 
5
Результат навчання: 
5
Ціна-якість: 
5

Відгук про курс: Курс Косметик (косметологія + депіляція). Навчання косметології з нуля

Зоя
, період навчання: березень 2025 - червень 2025 (3 міс)
Я пройшла курси косметології і дуже вдячна організаторам та викладачам. Все продумано і теорія та практика. Доброзичливе ставлення, бажання навчити і показати як потрібно працювати і поважати клієнта. А те, що приміщення не відповідають так не забуваєте, що в країні йде війна і в нашому улюбленому місті теж. І величезне дякую, що в такий важкий час люди роблять все можливе і не можливе, щоб дати людям знання. А от люди нехай обирають, перш ніж йти на курси. І дивляться ціни та якість курсів перед тим як почати. Я дякую!
Недоліків немає
10
Чудово!
Мат-тех база: 
5
Викладач: 
5
Методика навчання: 
5
Результат навчання: 
5
Ціна-якість: 
5