Закінчила навчання за курсом Косметик. Мені все сподобалося. Інформації багато, лекції можна роздрукувати із соцмережі або записати під диктування, моделей було багато, кожну процедуру можна відпрацювати під керівництвом викладача по кілька разів. викладач також возила на семінари, розповіла тонкощі спілкування під час оформлення замовлення, надала сайти, групи, адреси, номери телефонів, де можна придбати косметику. Для роботи на моделях косметику купували самі те, що залишилося поділили між собою. Я вдячна адміністрації курсів та викладачеві Тетяні за дохідливе пояснення, терпіння.