Додати новий коментар

Зображення користувача Елена.

Доброго дня. У мене перша освіта педагогічна ( вчитель рос та нім мов) закінчила в 1996. Були курси психології при навчанні. Цікавить освіта “ практична психологія” тільки заочне відділення. Які умови для вступу та умови навчання. Дякую. Yelenaoren7799@gmail.com