Лариса (не перевірено)
31 Серпень, 2023 - 10:57
Посилання
Доброго дня ! Я накачаюсь по контракту , але фактичность проживаю в зоні бойових дій . Чи маю право перейти на бюджетну форму навчання ? Дякую
Доброго дня ! Я накачаюсь по
Доброго дня ! Я накачаюсь по контракту , але фактичность проживаю в зоні бойових дій . Чи маю право перейти на бюджетну форму навчання ? Дякую