Додати новий коментар

Зображення користувача Катерина. О.

Добрий день. Цікаво дізнатися, коли буде можливо вступити на спеціальність "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" після 9 класу? І коли можливо саме на бюджетне місце? Дякую.