Додати новий коментар

Зображення користувача Одександра.

Доброго дня! Чи можна забрати з Вашого навчального закладу шкільний атестат? Студент був відрахований у 2003 році, документи потрібні для вступу в інший ВУЗ. Що для цього потрібно зробити?