Додати новий коментар

Зображення користувача Світлана.

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка,які умови для вступу в ваш навчальний заклад,для учнів,які випускаються з професійного ліцею в листопаді 2015 року. Їм потрібно чекати наступного року,для подання документів на вступ?