Виталя (не перевірено)
9 Листопад, 2014 - 19:01
Посилання
а якшо я закінчив технічний вуз технічну спеціальність то чи можна зарахувати мені предмети і на який курс можна приблизно?на сестринську справу
а якшо я закінчив технічний
а якшо я закінчив технічний вуз технічну спеціальність то чи можна зарахувати мені предмети і на який курс можна приблизно?на сестринську справу