Додати новий коментар

Зображення користувача Анастасія.

Добрий день!Підскажіть будь ласка для поступлення після 9 класу на медсестринську справу потрібно здати лише тести з біології та мотиваційний лист?та чи є перелік тестів чи тем чи розділів хоча б які виносяться?