Анастасія (не перевірено)
12 Грудень, 2025 - 21:11
Посилання
Добрий день!Підскажіть будь ласка для поступлення після 9 класу на медсестринську справу потрібно здати лише тести з біології та мотиваційний лист?та чи є перелік тестів чи тем чи розділів хоча б які виносяться?
Добрий день!Підскажіть будь
Добрий день!Підскажіть будь ласка для поступлення після 9 класу на медсестринську справу потрібно здати лише тести з біології та мотиваційний лист?та чи є перелік тестів чи тем чи розділів хоча б які виносяться?