Додати новий коментар

Зображення користувача Елена Чеберяко.

Доброго вечора. Скажіть будь ласка, чи можу я вступити до вас, якщо по здачі нмт по математиці не добрала 2 бали до прохідного, але маю пільги? На факультет менеджменту? Буду вдячна за відповідь.