Світлана (не проверено)
16 сентября, 2020 - 17:32
Постоянная ссылка (Permalink)
Доброго дня. Якщо у магістратуру вступати к два вузи в один на стаціонар, а в другий на заочне відділення, де подавати оригінал, як бути у цьому випадку
Доброго дня. Якщо у
Доброго дня. Якщо у магістратуру вступати к два вузи в один на стаціонар, а в другий на заочне відділення, де подавати оригінал, як бути у цьому випадку