Саша (не проверено)
23 августа, 2020 - 22:03
Постоянная ссылка (Permalink)
Чи можливо подати заяву на контракт післи 22-го серпня? В кабінеті встпуника пише, що не можна. Але є ще якісь варіанти?
Чи можливо подати заяву на
Чи можливо подати заяву на контракт післи 22-го серпня? В кабінеті встпуника пише, що не можна. Але є ще якісь варіанти?