natasokolova282... (не проверено)
2 июля, 2020 - 23:02
Постоянная ссылка (Permalink)
Доброї ночі. Підкажіть, будь-ласка, якщо син провалить ЗНО, то на контракт у ВУЗ теж не вийде вступити?
Доброї ночі. Підкажіть, будь
Доброї ночі. Підкажіть, будь-ласка, якщо син провалить ЗНО, то на контракт у ВУЗ теж не вийде вступити?