Софія0б4 (не проверено)
13 мая, 2025 - 14:25
Постоянная ссылка (Permalink)
Здрастуйте я з Одеси, Я навчаюся в англійській школі і я не сдавала НМТ , але дуже хотіла би навчатися в медичному університеті, Чи це можливо подати документи просто по вступним екзаменам?
Здрастуйте я з Одеси,
Здрастуйте я з Одеси,
Я навчаюся в англійській школі і я не сдавала НМТ , але дуже хотіла би навчатися в медичному університеті,
Чи це можливо подати документи просто по вступним екзаменам?