Добавить комментарий

Аватар пользователя Софія0б4

Здрастуйте я з Одеси,
Я навчаюся в англійській школі і я не сдавала НМТ , але дуже хотіла би навчатися в медичному університеті,
Чи це можливо подати документи просто по вступним екзаменам?