Добавить комментарий

Аватар пользователя Олена

Добрий день. Син інвалід з дитинства, зараз йому 19 років, має статус інваліда 3 групи, закінчив технікум. Результати ЗНО - 150 балів. Я так розумію, що при вступі з 3 групою інвалідності на бюджет пільг при зарахуванні немає?