В навчальній частині всім наплювати на зверення. Дзвінки ігноруються. На листи емейлом ніхто не відповідає. Керівник відділу баче листи, бо коли я прийшла зі зверненням, то мене впізнали по моїм листам. Але відповіді не дочекаєшся. Не її це царська справа відповідати на запити людей. Чай, кава в них за розкладом завжди, а от відновлення диплому я чекаю вже шостий місяць. І жодного внятного пояснення чи зрушення з місця.
Це прямий ваш обов'язок надавати адміністративні послуги. Чого ви напривеликий жаль не робите, шавновна завідувач навчальною частиною.
В навчальній частині всім
В навчальній частині всім наплювати на зверення. Дзвінки ігноруються. На листи емейлом ніхто не відповідає. Керівник відділу баче листи, бо коли я прийшла зі зверненням, то мене впізнали по моїм листам. Але відповіді не дочекаєшся. Не її це царська справа відповідати на запити людей. Чай, кава в них за розкладом завжди, а от відновлення диплому я чекаю вже шостий місяць. І жодного внятного пояснення чи зрушення з місця.
Це прямий ваш обов'язок надавати адміністративні послуги. Чого ви напривеликий жаль не робите, шавновна завідувач навчальною частиною.